Okres podczas przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych Leios

Biorę 3opakowanie niem. tabletek Leios, od początku miałam częste krwawienia, po odstawieniu zawsze okres. jestem7dni przez ostatnią tabletką 3blistra i dostałam okres, a nie krwawienie.Powinnam jeść tabletki do końca?I czy mogę kochać się 'do końca'w tym ostatnim tygodniu podczas przyjmowania tabletek, ale również z okresem..? Kolejnym blistrem będą (Microgynon21) planuję nie robić 7 dniowej przerwy skoro i tak mam już krwawienia, będę niezmiernie wdzęczna za odpowiedz!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Powinna Pani kontynuować stosowanie tabletek zgodnie z harmonogramem. Jeśli stosuje Pani antykoncepcję hormonalną regularnie to ochrona przed ciążą powinna zostać zachowana. Może Pani dokonać zmiany tabletek bez robienia siedmiodniowej przerwy. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.