Okres poprzedzony brązowym plamieniem a możliwość ciąży

Mam pytanie. Staramy się z mezem o dzidiusia poad rok. Ostatni okres miałam dziwny jak nigdy 3 dni brazowe plamienie i 2 dni bardzo obfity okres które spoznil się 1 dzień- zawsze mam regularne miesiączki jak w zegarku i trwa ok 5 dni. Czy jest szansa bym była w ciąży? czy raczej malutka? I co Pan sadzi o witaminach promen dla meza?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jest to możliwe, jednak objawy jakie Pani przedstawia nie sa charakterystyczne. Zalecam wykonanie testu ciążowego oraz wizyte u ginekologa. Pozdrawiam