Okres przed zakończeniem opakowania tabletek antykoncepcyjnych

dzień dobry, biore tabletki antykoncepcyjne już od maja regularnie teraz zostalo mi kilki tabletek jeszcze a mam okres czy to możliwe?

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Tak, taka sytuacja jest możliwa, choć zazwyczaj zdarza się na początku przyjmowania antykoncepcji hormonalnej. Gdyby ww. sytuacja się powtarzała, polecam kontakt z Pani lekarzem ginekologiem.
z poważaniem
lek. Michał Kurek