Okres trwający 8 dni i pomoc w obliczeniu dni płodnych i niepłodnych

witam! mam problem z miesiączką. ostatni cykl zaczął mi się 2 czerwca. Okres trwał 8 dni, 10 czerwca był ostatni dzień. Kiedy miałam dni płodne i niepłodne? cykl mam co 28 dni, czasem co 27, proszę o pomoc. Nie dawajcie mi linków do kalendarzyków.. Proszę o napisanie mi prostej odpowiedzi.

Szanowna Pani!

Przy cyklach 27/28 dniowych owulacja występuje 23/14 dnia cyklu-gdzie 1szy dzień cyklu to 1-szy dzień krwawienia.Proszę również pamiętać o tym ,że plemniki przeżywają do 3 dni.Czyli możliwość zajscia w ciążę wytępują u Pani od 10 dnia cyklu do 15 dnia cyklu.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka