Okres tydzień po pettingu a ryzyko ciąży

Witam Serdecznie Moje miesiączki12 lipiec 2013zaczął się kolejny 28 lipca zaczął się kolejny 21 sierpień 2013 a skończył 27 sierpnia 2013 dziś 12 wrzesień miałam krwawienie z nosa dość duże moje miesiączki są różnie ale najczęściej mam je co 24 25 dni uprawiałam petting 15 sierpień z chłopakiem mając na sobie bieliznę majtki on natomiast był nago , tydzień po tym zdarzeniu dostałam miesiączki 21 sierpnia czy jest czym się martwić ? ciąża czy jest potrzeba robienia testu ciążowego ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Petting należy do tych zachowaniń seksualnych, które mogą usposabniać do zapłodnienia i ciąży. Nie jest to jednak szansa pewna, szczególnie w opisuanej sytuacji. Wystąpienie okresu najprawdopodobniej wyklucza ciążę. Test można wykonać dla swojej pewności nie wcześniej niż 14 dni po tym zajściu.