Okres tydzień po stosunku a starania o dziecko

przed spodziewaną miesiączką kochalam się z chłopakiem i doszło do wytrysku a dzis dostalam okres czyli tydzień po stosunku. jest to slabe krwawienie i bezboesna miesiączka bo zawsze boał mnie brzuch i pecy a dziś nic. zawiodłam się bo staramy się o dziecko

Witam,
zalecałabym wyznaczenie dni płodnych w czasie trwania następnego cyklu - pomoże to Państwu w staraniach o dziecko.

Dni płodne przypadają na 10-14 dzień licząc od pierwszego dnia miesiączki (pierwszego dnia krwawienia).

Tuż przed spodziewaną miesiączką istnieje małe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę.

pozdrawiam!