Okres w czasie stosunku a ryzyko ciąży

Witam, uprawiałam seks z chłopakiem , w połowie stosunku przyszła mi miesiączka. Zabezpieczyliśmy się prezerwatywą, chłopak nie miał wytrysku, prezerwatywa nie pękła. Mimo to, często boli mnie brzuch i jestem senna. Jakie jest ryzyko zajścia w ciążę? Czy tylko wmawiam sobie objawy? Dziękuję z góry za odpowiedź :)
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Jeżeli doszło do stosunku w trakcie miesiączki to ryzyko zajścia w ciążę jest bliskie zeru (przy czym należy tu zaznaczyć że mowa jest o regularnych cyklach).Pozdrawiam