Okres w trakcie brania tabletek - czy to normalne?

Witam. W czasie brania tabletek dostałam okres, nie jest to zwykle plamienie, gdyż boli mnie brzuch itd. Tabletki biorę od kilku miesięcy. nie zapomniałam o tabletce, nie wymiotowałam itp. Wygląda tak, jakby się nie przyjęła, sama nie wiem.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.
U kobiet rozpoczynających przyjmowanie antykoncepcji doustnej, niekiedy występują krwawienia międzymiesiączkowe. Jednak, jeżeli okres przyjmowania środków jest dłuższy, taki objaw jest niepokojący, wobec czego doradzam konsultację ze specjalistą.
Pozdrawiam.