Okres z brązowym plamieniem i skrzepami dzień przed terminem

wspolzyje regularnie z partnerem, zabezpieczamy sie prezerwatywa lecz nie raz zdazaja sie sytuacje ze zakladamy prezerwatywe tuz przed wytryskiem. okres pojawil sie dzien przed terminem lecz trwal jedynie dwa dni, pierwszy dzien byly brazowe plamienia a potem skrzepy, drugi juz lagodniejszy. co mi moze dolegac? towarzyszy mi sennosc z ktora nigdy niemialam problemu

Lek. Krzysztof Szmyt

witam, prawdopobienstwo ciąży w tej sytuacji jest male.prosze jednak wykonac test ciazowy dwa tygodnie po stosunku. pozdrawiam

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

nie można odpowiedzieć na Pani pytanie na podstawie opisu. Proszę zgłosić się do ginekologa.

Pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W pierwszej kolejności należy wykluczyć ciążę. W tym celu proszę wykonać test. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u ginekologa.