Okres życia po zdiagnozowaniu międzybłoniaka opłucnej lewej

jaki jest okres życia po zdiagnozowaniu międzybłoniaka opłucnej lewej-nie kwalifikuje się do operacji. - jest to typ epitelioidny -bez podjęcia radioterapii lub chemioterapii Proszę o prawdziwą odpowiedź

Nowotwór ten jest źle rokującą postacią choroby. Średni czas przeżycia od rozpoznania wynosi 12 miesięcy. Jednak dane statystyczne nie uwzględniają konkretnego przypadku, indywidualnej historii pacjenta. Pani ma mieć nadzieję i walczyć z chorobą. Pani postawa jest też szalenie ważna.