Określenie daty poczęcia na podstawie daty porodu

Witam, mam pytanie. Jeżeli z USG w 6tyg, 12 tyg i 20 tyg. termin porodu wychodzi na 11.03-13.03 a z 30 tyg.na 06.03.14r. to jakie jest prawdopodobieństwo, że do zapłodnienia doszło przed 18 czerwca ? Miałam petting z 12 na 13 czerwca a stosunek 19 czerwca. Z którego jest największe prawdopodobieństwo ciąży??? Ostatnia miesiączka była 5 czerwca(ale dokladnie nie jestem w stanie określić). Bardzo proszę o pomoc.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wiążący jest termin porodu z USG w 12 tyg. Dokładne ustalenie ojcostwa będzie możliwe po porodzie po pobraniu materiału od Pani, dziecka i potencjalnych partnerów.