Określenie owulacji a planowanie ciąży

Witam.30.01 skończyła mi się miesiączka,14.02 byłam u gin i na usg widoczne było jajeczko,gin powiedziała że pęknie ono 15-16.02.nast miesiączka powinna pojawić się 01.03 trwają one 7 dni czy owu wystąpi znów ok 22-23.03?O ile da się to określić ponieważ 21.03 lecę do męża i chcemy ten moment wykorzystać na powiększenie rodziny.Pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niestety nie podała Pani długości cyklu. Jeśli jednak są regularne to można przełożyć obliczenia ginekologa na kolejny cykl. W celu określenia terminu owulacji warto także zastosować testy owulacyjne dostępne w aptece.