Określenie owulacji a szansa na zapłodnienie

Witam W listopadzie zaczęłam brać luteinę 50 na uregulowanie miesiączek i pomoc w zajściu w ciążę. Okres dostałam 21 listopada poprzedni 20 września czyli średnio 32 dni. 22 list. brałam antybiotyki zapalenie ucha środkowego. 2 grudnia miałam obfity śluz + bule brzucha czy to możliwe że w tym czasie była owulacja teoret powinnam mieć ją później a nie 11 dc. Dodam że staramy się z mężem o dziecko i do współżycia doszło właśnie 2 grudnia po zauważeniu obfitego śluzo. Czy jest szansa na poczęcie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie podanych informacji nie można jednoznacznie stwierdzić czy starania o ciążę zakończyły się sukcesem. Niemniej jednak istnieje zwiększone prawdopodobieństwo ciąży. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia proszę wykonać test ciążowy po 14 dniach od stosunku.