Określenie tygodnia ciąży na podstawie ostatniej miesiączki i dnia stosunku

Witam.OM 10 styczeń,stosunek 25 styczeń,6 luty plamienie,19 luty usg 5 tydzien od OM,pecherzyk 8mm,z echem pecherzyka zoltkowego,lekarz nie wiedzial ,ktory too tydzien od zaplodnienia czy moze byc to 3 tydzien od zaplodnienia??Czy zarodek juz powinien byc widoczny ??

Witaminy w ciąży

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Badanie USG na wczesnym etapie ciąży może być obarczone błędem. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który zleci odpowiednie badania mające na celu ustalenie prawdopodobnej daty zapłodnienia.