Określenie tygodnia ciąży na podstawie wyniku testu beta-HCG

Witam, Problem dotyczy tygodnia ciąży. Robiłam test Beta HCG i wyszło 307,6 . Czy jest możliwość, że jest to sam początek 4 tygodnia ciąży? Czy 5 ? Bardzo proszę o odpowiedź.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Jednorazowe oznaczenie beta Hcg nie upoważnia do określania wieku ciąży. Jeżeli wszystko rozwija się prawidłowo to można powiedzieć iż taki wynik przypada na 4-5 dzień ciąży, jednak jest to wysoce nie medyczne aby po jednym wyniku mówić o wieku ciąży.