Określenie własnej orientacji seksualnej w wieku 25 lat

Witam mam 25 lat i myślę że mam problem ze swoją orientacją seksualną . W wieku 15 lat z kolegą niby do dla zabawy wspólnie raz masturbowaliśmy się , teraz gdy współżyje z jakąś kobietą jest mi dobrze i tyle. Natomiast gdy masturbuje się fantazjując o innym mężczyźnie dostaje strasznego silnego podniecenia .Moje pytanie czy jestem bi czy może homoseksualny?

Nie musi to świadczyć o orientacji bi czy homoseksualnej. Jeśli jednak Pana wątpliwości są szersze, warto dać sobie czas na zrozumienie swoich potrzeb i emocji lub skorzystać z pomocy specjalisty (psychologa, seksuologa)