Określony podwyższony wynik AFP

WITAM! ODEBRAŁEM WYNIK AFP(ICD-9:L07) OKREŚLONY NA 11,61 ng/ml .Norma określona jest od 0,00-7,00. Co to oznacza dla mnie ? Z poważaniem Adam B,lat 53.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie większej ilości informacji medycznych aby móc coś więcej powiedzieć. Sądzę że konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.