Okresowe bóle podbrzusza
Witam.Ok 3-4 lata temu pojawiły się u mnie okresowe bóle prawego podbrzusza.Wykonano kompletną diagnostykę z TK jamy brzusznej,kolonoskopią itp. i nic nie znaleziono.Stwierdzono jedynie poszerzenie kanału pachwinowego.Próbowałem to powiązać ze zgrubieniem w górnej części prawego jądra ale 3 urologów żaden nie było w stanie ocenić nawet za pomocą usg czy to patologia czy tylko fizjologia i jaki to ma ewentualny wpływ na odczuwane bóle... Nie wiem co mam dalej czynić...

MĘŻCZYZNA, 42 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Opisane dolegliwości bólowe w obrębie podbrzusza mogą być wynikiem wpuklania się ściany jelit w kanał pachwinowy. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą chirurgiem.