Okresowe drżenie powieki

Witam, od paru miesięcy okresowo drży mi dolna powieka prawego oka, lecz do tej pory było to mało uciążliwe, niezbyt odczuwalne. Od tygodnia ta sama powieka drży tak, że utrudnia mi widzenie, ponadto to samo oko, przy patrzeniu w górę niemiłosiernie boli (ból tak jakby od środka gałki) i pobolewa mnie głowa w płacie czołowym. Wyniki morfologii są mniej więcej w normie (za dużo potasu, bazofili i za mało eozynofili) Nie wiem czy to ma związek, ale cierpię na depresję poschizofreniczną.

Zdecydowanie proszę się zgłosić do lekarza okulisty i - jeżeli zajdzie taka potrzeba - również do neurologa. Pozdrawiam