Okresowe omdlenia, uczucie słabości i ból brzucha

Ostatnio zdarzaly mi sie omdlenia. Od momentu wstania rano czulam sie zle, nie potrafilam wystac, bo robilo mi sie slabo, do tego stopnia ze uciekal mi obraz. Trwalo to z jakies 2h, nie potrafilam nic zrobic, za kazdym razem kiedy wstawalam uczucie slabosci powracalo az musialam kucnac, zaczynalam sie pocic, pojawial sie bol w dole brzucha, bardzo nisko, puls spadl do 40, bylam biala jak sciana, po wszystkim pojawial sie bol w okolicy karku. Nie pierwszy raz mialam z tym problem. Skad ten problem?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest wykonanie badania lekarskiego, wykonanie zapisu EKG, wykonanie pomiaru ciśnienia tętniczego. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.