Okresowe zaburzenia formy przy chorobie Hashimoto

Czy to normalne że przy hashimoto są słabsze okresy ? pół roku miałem formę 5/5 teraz pół roku forma zerowa potem pół roku ok a teraz znowu : zawroty głowy, mała moc, mega nerwowość, niepokój. Tsh 3,8 norma 0,4-4,2 , ft3 - 86 %, ft4 - 82 % biorę euthyrox n25, usg tarczycy ok - lekko pomniejszona. morfologia,b12,lh,prolaktyna,glukoza,rozmaz krwi, ob,crp,potas - ok. Jakieś rady sugestie ?

Dzień dobry,

Proszę sprawdzić miano przeciwciał antyTPO i aTG we krwi. Jeśli ma Pan objawy niedoczynności tarczycy, wówczas należy powiedzieć o tym lekarzowi i pod jego kontrolą zmodyfikować dawkę leku, tak, aby jeszcze nieco obniżyć TSH. TSH wśród osób zdrowych w Pana grupie wiekowej wynosi ok. 1,5.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz