Okresowe zawroty głowy

Od kilku miesięcy miewam okresowe silne zawroty głowy byłem u laryngologa oraz neurologa wysłano mnie także na tomografie komputerowa która rownież nic nie wykazała a zawroty są okropne.Czy jest ktoś kto pomoże mi ustalić przyczynę tego problemu? Czytałem rownież o zespole Meiniera i wszystkie z wymienionych objawów mi dokuczają .prosze o pomoc pozdrawiam

W diagnostyce zawrotów głowy podstawowe znaczenie ma charakterystyka zawrotów, charakter, czas trwania, objawy towarzyszące, czynniki prowokujące itd itd...Właściwie zebrany wywiad i badanie pozwalają postawić odpowiednie rozpoznanie oraz dobrać skuteczne leczenie.
W zależności od problemu lekarz może zlecić wykonanie badań dodatkowych.
Badania na ogół wykonywane to, w zależności od potrzeby:
ENG
MRI mózgu
usg tt domózgowych
czasami audiogram.