Okresowe zawroty głowy, dzwonienie w uszach i problemy z pamięcią a skierowanie na pobranie płynu rdzeniowo-mózgowego

Okresowe zawroty głowy, bolące stawy, dzwonienie w uszach, problemy z pamięcią. Raz na dlugi czas przebiegające prądy przez kręgosłup podczas snu. Osłabienie organizmu. Na 1 rm glowy nic nie stwierdzono. Wykonano ponownie rm glowy parę miesięcy później. 2 RM głowy wykryto ogniska hiperintensywne 4 mm w placie czołowym. Zasugerowano neurologowi okresowe badania rm. Jednak lekarz wystawil skierowanie na inne badaniem W marcu zsplanowano pobranie płynu rdzeniowo mózgowego. O co wvtym chodzi ???

Całość niejasna.Wymaga pogłębionej diagnostyki w \oddziale |neurologii .Tu bardzo wazne jest dynamika zmian obrazu klinicznego oraz w łączności z nim ocena NMR
Celem jest ustalenie czy nie jest to proces procesu demielinizacyjny.
.Ale zdecydowanie za wcześnie o tym mówić w chwili obecnej.Czasem podobny charakter objawów występuje w nerwicy.

Pozdrawiam