Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 8 2 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

okropne krostki puste w środku na ręce

Witam. Jestem kobietą, 22 lata. Mniej więcej od podstawówki mam na ręce wzdłuż kości ramieniowej okropne krostki puste w środku, dodatkowo często bardzo zaczerwienione. Przez te lata krostki były tylko w tym miejscu, ale przez ostatnie kilka miejscy zaczęły pojawiać się również na udach i wzdłuż kości promieniowej. Byłam u Pani dermatolog, ale dostałam jedynie jakiś krem z mocznikiem, który w nie pomógł nawet w najmniejszym stopniu. Usłyszałam również, że to atopowe rogowacienie skóry czy coś takiego i tak juz po prostu mam i mieć będę. Po kilku opiniach o tej lekarce stwierdziłam, że może ona być lekko niekompetentna. Liczę na pomoc specjalisty, umówiłam sie juz do innego lekarza, ale to dopiero za miesiąc, a lato przyszło a mi wstyd pokazać się w koszulce na ramiączkach. Bardzo proszę o pomoc. Mogę mailowo podesłać zdjęcia.
KOBIETA, 22 LAT 4 tygodnie temu

Kurzajki zagrożenia wycinania

Kurzajki to nieestetyczne zmiany na skórze. Aby się ich pozbyć, można je wyciąć. Jednak może to wiązać się z pewnymi zagrożeniami. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na ten temat.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy