Okropne zawroty głowy i wymioty

Witam. Mam 20 lat. Od pewnego czasu mam okropne zawroty głowy. Największe są gdy kładę się do łóżka bądź wstaję. Jakiś czas temu obudziłam się z ogromnymi zawrotami ( nie mogłam patrzeć w jeden punkt, wszytko mi wirowało) Do tego przyszły wymioty i odwodnienie. Zostałam hospitalizowana, dostałam kilka kroplówek i leki dożylnie. Niestety zawroty głowy nie mineły. Wyniki krwi były dobre więc stwierdzono zatrucie. W ciąży też nie jestem. Co może być przyczyną mojej dolegliwości?

Witam serdecznie. Przyczyną Pani dolegliwości mogą być spadki ciśnienia lub zaburzenia rytmu serca. Myślę że warto wykonać ekg oraz pomiar ciśnienia tętniczego w spoczynku i po pionizacji. Zawroty głowy łączą się również z chorobami błędnika - jeśli Pani objawy nie mają podłoża kardiogennego, warto udać się również do laryngologa.