Okruszenie zęba a wizyta u dentysty

witam mam pytanie dzis okruszył mi się ząb i tylko widac tylko kawałki teko zemba w ustach co mam zrobiec i ma i co zrobi moj dentysa z tym okruszonym zembem

Pan ma się zgłosić do lekarza , a on już będzie wiedział co zrobić , nie powiem co zrobić bo nie wiem w jakim, stopniu jest zniszczony , w zależności od jego stanu , będzie możliwa odbudowa protetyczna lub usunięcie.