Olewczy stosunek chłopaka poznanego na portalu randkowym

Piszę tutaj ponieważ trochę się pogubiłam.Ostatnimi czasy założyłam konto na internetowym portalu randkowym. Poznałam jednego chłopaka z którym się spotkałam. Było fajnie, po spotkaniu też jeszcze rozmawialiśmy normalnie. Gdy nagle po ok.3 tygodnich od spotkanie on przestał się odzywać. Napisałam mu że nie wiem co jest przyczyna tego i że mi na nim zależy. Dostałam tylko wiadomość że on nie chce konczyć znajomości a ja nie wiem co o tym myśleć.Dlaczego się tak olewająco zachowuje do mnie?

Witam

mam przekonanie, że czas pozwoli by Pani wyjaśnić swoje wątpliwości i sprawdzić, czy "on nie chce kończyć znajomość czy też nie".
Hipotez dotyczących takiego zachowania można zbudować bardzo wiele: może jest zaangażowany w znajomość z Panią a nie zakończył innej znajomości ?, może jest zajęty ważnymi sprawami, które są tak wymagające, że w tym momencie nie może poświęcać energii na zajęcia i relacje poza nimi?, może ... ? tylko on wie co naprawdę dzieje się w jego życiu, że w taki sposób postępuje!
Warto poczekać...

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?fref=ts

Dzień dobry,
Nie wiem na ile olewająco Panią traktuje, a na ile to Pani odczucie.
Rozumiem, że jak na razie doszło do jednego spotania? Zaangażowanie przychodzi z czasem, w miare poznawania się. Dobrze się poznaliście?
Jeśli tak to może Pani poprosić o wyjaśnienie, powiedzieć o oczekiwaniach. Niepewność bowiem może być frustrująca.