Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 2 9 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Oliwa ozonowana na trądzik

Czy oliwa ozonowana leczy trądzik? Walczę z tym problem już bardzo długo. Stosowałam już różnego rodzaju maści,nawet antybiotyki Ale jeżeli przestałam to zaźywać trądzik wracał. I przeczytałam kiedy że oliwa ozonowana jest bardzo dobra. I chciałambym się dowiedzieć czy to prawda. I czy dostanę ja w aptece bez recepty?
KOBIETA ponad rok temu

Jak przebiega atopowe zapalenie skóry u dzieci?

Coraz więcej osób słyszy w gabinecie lekarskim diagnozę: to atopowe zapalenie skóry. Czym jest ta choroba i jak przebiega. Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

Witam, ozonella jest dostępna bez recepty. Skuteczność? ja w każdej naturalnej terapii jest bardzo zróżnicowana. Oprócz tego zastanowiłbym się na izotretynoiną. Szczerze polecam na trądzik. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy