Omamy i przymus ruszania nogami oraz bezsenność

Witam. Mam omamy przed i po wybudzeniu. Ruszanie ciagle nogami i wiercenie sie. Porazenie przysenne przed i po. Nadmierna sennosc i zmeczenie w ciagu dnia lub zasypianie z 3 razy w ciagu dnia (slabo mi sie robilo gdy bym sie nie polozyla) . Jestem po depresji ale te objawy mam od dziecka. Nie wszystkie wystepuja od razu i codziennie. W tym miesiacu mam dziwna bezsennosc .2 tyg wczesne wybudzanie nerwica plus bezdech . A teraz od tygodnia zasypiam po ok 3 w nocy .

Warto skonsultować się ze swoim lekarzem psychiatrą, a także psychoterapeutą. Konieczna jest stała opieka lekarska oraz praca w psychoterapii, które pozwolą Pani poradzić sobie z objawami.

Proponuję zgłosić się do lekarza psychiatry, który ma doświadczenie w medycynie snu. Opisywane objawy mogą świadczyć o zbyt płytkim śnie, co wymaga szczegółowego badania, ustalenia przyczyn i wdrożenia odpowiednich metod behawioralnych i farmakologicznych.