Omamy, splątanie myśli i dezorientacja

witam, proszę o opinię na temat leczenia: 80 letnia kobieta ( cukrzyca, choroba serca) po wypadku samochodowym, ze złamaniami, chora otrzymuje leki przeciw bólowe. przed wypadkiem w pełni świadoma - taraz ma omamy, spłatane myśli, dezorientacja. w tych lepszych dniach konsultowana z psychiatrą - ok. w tych gorszych zero kontaktu. czy to skutek leków? na co zwrócić uwagę?

Lek. Katarzyna Szymczak

W starszym wieku wiele czynników moze wpłynąć na zaburzenia świadomości, w opisanym przypadku jest wiele czynników, które trzeba wziąć pod uwagę: choroby: cukrzyca, choroba serca, wypadek, przyjmowane leki, przebywanie w szpitalu.
Pozdrawiam