Omamy wzrokowe i słuchowe u 20-letniej osoby

Widzę lub słyszę czasem jakieś chore rzeczy, które zaraz znikają. Np. czarną postać która idzie z naprzeciwka ale jak popatrzę jeszcze raz to jej już tam nie ma. O czym może to świadczyć?

Witam
Omamy wzrokowe, słuchowe mogą być objawem różnych chorób,zaburzeń.Najlepiej umówić się ma wizytę do lekarza psychiatry i z nim o tym porozmawiać.
Pozdrawiam B.K

Dzień dobry,
opisanych przez Panią objawów nie powinno się lekceważyć. Specjalista, najlepiej psychiatra, pomoże wyjaśnić ich naturę, dlatego zalecam kontakt z lekarzem.
Pozdrawiam serdecznie.