Omdlenia a Hashimoto, depresja i zwapnienia w jądrach podkorowych mózgu

Często zdarzają mi się omdlenia. Po ostatnim wylądowałam w szpitalu. Wykonano mi TK głowy. Na wypisie szpitalnym (nic innego nie dostałam), mam zaznaczone: zwapnienia w jądrach podkorowych mózgu. Muszę zaznaczyć, że wcześniej (w trakcie badania rtg) wykryto kostniaka w kości czołowej i zgrubienie przyścienne w prawej zatoce szczękowej. Lekarz diabetolog stwierdził patologiczną tolerancję glukozy. Endokrynolog - chorobę Hashimoto, kardiolog - zespół Barlova i upośledzenie podatności rozkurczowej komory lewej. Od kilku lat borykam się z ogromnymi bólami głowy. Nie jestem w stanie funkcjonować. Nie zasypiam bez leków (estazolam ostatnio). Depresja mnie nie opuszcza. Chciałabym wiedzieć, czy wszystko to wiąże się w jakąś całość i wymaga jakiegoś leczenia.

Witam! Każde z wymienionych chorób i zaburzeń może być przyczyną omdlenia. Każde z nich wymaga co najmniej kontroli specjalistycznej - i zależnie od nasilenia zaburzeń i istniejących objawów może wymagać leczenia farmakologicznego, operacyjnego lub tylko (co jednak nie mniej ważne) - odpowiedniego stylu życia i właściwej diety. Pozdrawiam