Omdlenia a ileostomia

Witam. Mam 36l od prawiemiesiacy mam zalozona ileostomie. Zdazaja sie super dni funkcjonuje ok ale zdaza sie coraz częściej omdlania. (brak sil nagle, ciemno przed oczami) ktora ustepuja po jakims czasie. Co moze to powodowac. Co roboc.

Witam, ze względu na to ze kal jest niezagrszczony to jest zwiekszona utrata wody, proszę dbać o odpowiednie nawodnienie organizmu, dodatkowo warto wykonać EKG