Omdlenia, biegunka a wymioty

Mój tata ma od jakiegoś czasu omdlenia,ma 52 lata zdarzają się przy tym biegunka, zmine poty, skóra blada, wymioty, dreszcze, pokazują się białkówki a następnie oczy przesuwają się w prawo, ciało jest wiotkie, zachowany jest oddech i tętno. Jak go cucę to twierdzi, że nic nie czuł i nie słyszał tylko miał wizje jakby głęboko zasnął. Przed napadem tata czuje niepokój i wie że się zbliża. neurolog nie zlecił żadnych badań odesłał do kardiologa, echo serca i gastroskopia wyszło dobrze.Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

A zapis ekg? Proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Jeżeli lekarz kardiolog wykluczy przyczyny z jego dziedziny to należy ponownie udać się do lekarza neurologa.