Omdlenia i wynik badania EEG 3-latka

Witam, mam synka 3 latka,. Jak miał 3 miesiące miał omdlenie kilka sekund po badaniu eeg wyszło .Cechy snu wyrażone prawidłowo, obecne wrzeciona snu of 13Hz symetryczne. po odprpo stronie lewej zarej. poj fale ostreipoj zesp falaostra-wolna. Po 3 miesiącach zrobiliśmy znów zapis EEGcechy snu wyrażone prawidłowo, obecne wrzeciona snu of 13 Hz symetryczne,w odpr czołowo-centrpo str lewej sporadycznie rejestruje sie synchroniczne fale ostre o ampl. do 100uV,FS nie zmienia zapisu

Decyzje co do dalszego postępowania podejmie specjalista neurolog dziecięcy.
Wywiad jest lakoniczny ,nie ma informacji co się z dzieckiem dzieje na przestrzeni tak długiego czasu ( od 3 m.ż) jak przebiegał rozwój,czy są odchylenia w badaniu i najistotniejsze -czy są jakieś incydenty.
Tu należy zsięgnać porady specjalisty .Każde zmiany w zapisie eeg ( a takowe tu są) traktuje się w łączności z objawami i stanem pacjenta.

Pozdrawiam ciepło