Omdlenia i zaburzenia rytmu serca

Zaburzenia rytmu serca i omdlenia. Witam. Od dłuższego czasu zmagam się z kołataniem serca (zwłaszcza przy pochylaniu i leżeniu), zaburzeniami rytmu, dusznością, czasem bólem w klatce piersiowej, zawrotami głowy, mroczkami oraz szybkim zmęczeniem (problem z wejściem na 2 piętro). Ostatnio zemdlałam dwa razy przy prawidłowym ciśnieniu (mierzone zaraz po incydencie). Co jest tego przyczyną? I dlaczego tracę przytomność bez spadku ciśnienia?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zapis ekg i badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.