Omdlenia i zawroty głowy po przebudzeniu

Codziennie rano, gdy wstaje jest mi słabo. Dopóki niczego nie zjem kręci mi się w głowie i ledwo stoję. Nie wyobrażam sobie wyjść z domu bez śniadania. W sumie odkąd tylko otworze oczy już myślę o tym, żeby coś zjeść. Czy to objaw czegoś, czy po prostu tak już mam.

Witam! Nie ma powodów do niepokoju. Opisane objawy są normalne i zdrowe. Najprawdopodobniej świadczą o tym, że nie przyjmuje Pani pokarmu w późnych godzinach nocnych, stąd organizm domaga się pożywienia bezpośrednio po wstaniu z łóżka.