Omdlenia po stosunkach

Od roku po każdym stosunku mam omdlenia.TK glowy,EEG,EKG holter,USG serca bez zmian.Laryngolog rowniez nic nie zauwazyl.po ostatnim omdleniu utrzymuje sie od 4dni ciągle swist z prawej strony glowy czy tez w prawym uchu.omdlenie zawsze następuje pare minut od wstania po stosunku i zaczyna sie od pisku szumu w prawym uchu.Niewiem gdzie szukac pomocy.nikt nie umie mi pomoc .Ten utrzymujący sie swist bardzo dokucza,jak i omdlenia nie dają normalnie funkcjonować.Proszę o jakies rady co mam zbadać

Witam
Jeżeli wszystkie badania są w porządku , a omdlenia występują
tylko po stosunku, to możliwe, że są one wynikiem przeżywanych
emocji, a więc mają podłoże psychologiczne.
W takim przypadku zachęcam do podjęcia terapii psychologicznej.
Terapeuta dotrze do źródeł Pani dolegliwości i dobierze
odpowiednią technikę, dzięki której problem zostanie rozwiązany.
Pozdrawiam serdecznie