Omdlenia u 14-miesięcznego dziecka

Dzień dobry moja 14mc córeczka zanosi się od urodzenia. Powtarza się to kilka razy dziennie. Np. Się zaniesie robi się cała sina do tego stopnia że jej rączki i nóżki aż się wykrecaja następnie jak po jakimś czasie odzyska świadomość znów mdleje. Strasznie się o nią boję żeby jej się nic nie stało proszę o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wskazują na występowanie nieprawidłowości w obrębie centralnego układu nerwowego. Wskazana jest pilna wizyta u neurologa dziecięcego.