Omdlenia, utrata świadomości, zmęczenie i zawroty głowy po spożyciu alkoholu

Mam 18 lat, 175 cm wzrostu i ok 59 kg wagi. Od jakiegoś roku pojawiają się u mnie omdlenia(4), utraty świadomości(3), zawroty głowy, zmęczenie. Zauważyłam, że omdlenia mogę połączyć z alkoholem(nie sa to duze ilosci, film mi sie nie urywa, nie wymiotuje, nic podobnego). Podczas zabawy nagle słabnę,nie mogę złapać oddechu serce wali ja szalone, a później mdleje lub całkowicie tracę świadomość. Potem "wracam" i jest wszystko w porządku, bawię się dalej,czuje sie całkiem trzeźwa.

Warto zwrócić uwagę na zdrowszy tryb życia, regularny sen i posiłki
Radzę unikać alkoholu i nie palići
Jak wyniki badań podstawowych EKG?
Jak ciśnienie i puls?
Wskazane\ae badanie lekarskie, może konsultacja NEUROLOGICZNA i EEG głowy