Omdlenia w 14 tygodniu ciąży

Czy w ciazy omdlenia sa grozne dla dziecka? Jestem w 14 tyg. Czy moze przyczynic sie do niedotlenienia plodu?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie raczej nie są niebezpieczne dla dziecka. Jest to częsta reakcja w czasie ciąży. Konieczne jest jednak aby z powyższymi objawami udać się do swojego lekarza. Po badaniu będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki.