Omdlenie, bóle głowy i trzęsące się dłonie

Witam mam pytanie , 3 miesiace temu zemdlalam ponoewaz bardzo sie zdenerwowalam , od tego czasu cos sie ze mna dzieje dziwnego cala sie trzese mam dziwne bole glowy , bylam u lekrza mialam porobione kompleksowe badania krwi ktore byly wporzadku mialam ekg serca ktore wyszlo dobrze , bylam leczona na depresje atydepresantami , ale niestety po 3 miesiacach brania tabletek nadal sie cala trzese . Jakie badania mam zrobic ?

Witam miło, powinna Pani sprawdzić poziom swojego zestresowania i odporności nerwowej. Tak tes może Pani przeprowadzić u mnie. Być może da on już odpowiedź
na pytanie jakie podłoże mają Pani objawy. Dopiero potem będzie można roztrzygnąź jakie badania uzupełniające trzeba by zrobić. Pozdrawiam i życzę zdrowia

Depresja jest chorobą, którą leczy się znacznie dłużej niż 3 miesiące. Tyle czasu rozwija się pełne działanie leku przeciwdepresyjnego co nie oznacza, że depresja jest wyleczona. Zdarza się też, że lek trzeba zmienić na inny z powodu braku skuteczności , jak w każdej innej chorobie.
Proszę też wykonać ischemiczną próbę tężyczkową ( pracownia EMG).

Witam Panią. Mam nadzieję, że depresję rozpoznał u Pani lekarz specjalista psychiatra. Jeśli tak to wyniki badań w normie oraz brak poprawy przy zastosowanej farmakoterapii mogą wskazywać na objawy stresu pourazowego. To takie objawy, które wynikają z przeżycia sytuacji traumatycznej. Jest ona nagła, niespodziewana i powoduje uczucie przytłoczenia i przerażenia. W sytuacji takiej w organizmie ludzkim jest mobilizowana duża ilość energii, która potrzebuje być rozładowana. Bywa jednak, że często pozostaje zablokowana i wtedy nawet po upływie czasu daje o sobie znać. Być może z tego wynikają Pani objawy. To co napisałem to tylko hipoteza, którą należy zweryfikować w bezpośrednim kontakcie ze specjalistą. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/