Omdlenie i niskie ciśnienie w ciąży

Mialam usg w 14,5 tyg. Usg bylo prawidłowe. Rano na czczo szlam na badanie krwii, zrobilo mi sie bardzo zle, czarno przed oczami, myslalam ze zemdleje. Moje cisnienie bylo 100/60. Bolala mnie dwa dni glowa. Czy to moze prowadzic do niedotlenienia plodu?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest wdrożenie diagnostyki nieprawidłowości. Proszę zatem udać się do lekarza.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie raczej nie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki.