Omdlenie spowodowane silnym stresem

Zemdlałam w hotelu w nocy w toalecie do której poszłam mając zawroty głowy (zdarzają mi się po silńym stresie) 26 września . Nie wiem ile trwał brak świadomości . Ocknęłam się w kałuży krwi z nosa . Przywieziono mnie do domu . Zawroty mam nadal.leżę w łóżku w środę zawiedziona będę do mojego neurologa w klinice , pod którego jestem opieką od 14 lat od I wtrząsu podobnego w skutkach (wtedy w Szpitalu żadnych leków nie dali) w domu mam chociaż ciszę.to chyba lepiej ?

Witam. W tej sytuacji konieczne jest jednoznaczne określenie przyczyn utrat świadomości, które nie muszą mieć podłoża neurologicznego. Warto skonsultować się również z kardiologiem.