Omdlenie u 10-letniej córki

Omdlenie Witam W niedziele podczas Mszy Sw w kosciele ,moja 10 letnia córka żle się poczuła stała już gdzies pół godziny .Było jej duszno zawracało jej się wgłowie mroczki miała przed oczami nogi jak wata i nudnosci miała .Powiedziała mi to na mszy ze sie zle czuje i wyszliśmy na świeze powietrze i gdzieś do 5 minut lepiej sie czuła wstała i zaczeła chodzic .Pierwszy raz sie jej tak stało .Badania krwi z rozmazem robione w marcu i OB zelazo CrT.Wszystko miała dobre .Iść może do lekarza .

Lek. Tomasz Budlewski

Tak proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.