Omega med na wzmocnienie odporności dziecka

Witam serdecznie, podaję mojej trzyletniej córce omega med na wzmocnienie odporności, ale niestety córka sie podziębiła w przedszkolu. Czy mogę jej również podawać bioaron c jednocześnie z omega med?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nie ma przeciwwskazań, by podawała Pani jednocześnie te dwa preparaty. Jeśli jednak w ciągu 2-3 dni nie ustąpią objawy infekcji, proszę udać się do lekarza POZ.