Omyłkowe zażycie dwóch pigułek na raz po zmianie tabletek antykoncepcyjnych a brak okresu

Wiatam, przyjmowalam od 6 miesiecy tabletki antykoncepcyjne Harmonet. Byly dobre aczkolwiek zalezalo mi na poprawie stanu skory, ktora ma sklonnosci tradzikowe. Dlatego lekarz zapisal mi diane-35 po 7 dniowej przerwie w ktorej wystapilo krwawienie wzielam pierwsza tabletke wg zalecen doktora. Na poczatku 2 tygodnia omylkowo przyjelam 2 tabletki na raz. Dokonczylam opakowanie i ostatnia zaczelam z nowego blistra. Teraz powinno wystapic krwawienie ale od 5 dni go nie ma. Martwie sié czy moge byc

Witam. Nie ma powodów do niepokoju. Brak krwawienia prawdopodobnie wiąże się z działaniem niepożądanym tabletek antykoncepcyjnych.