On boi się miłości...

Witam! Chłopak, który bardzo mi się podoba, powiedział, że mnie kocha, ale boi się tego uczucia... Mam walczyć o niego i jego uczucie??? :/

ponad rok temu

Witaj!

Napisałaś bardzo mało na temat Twojej sytuacji – np. czy ten chłopak tylko Ci się podoba, czy też naprawdę bardzo Ci na nim zależy. Ale jedno jest pewne – nikt nie odpowie Ci na pytanie, co masz zrobić. Powinnaś sama rozważyć, co będzie dla Ciebie dobre, ile jesteś w stanie zainwestować w tę znajomość. Możesz ewentualnie szczerze porozmawiać z Twoim kolegą i zapytać go wprost – czy on liczy na to, że razem spróbujecie jakoś pokonać jego obawy. Być może okaże się, iż on na razie nie jest gotowy, aby się z tym zmierzyć. Jeśli tak, proponuję dać mu trochę czasu na przemyślenie sprawy, zmniejszyć częstotliwość kontaktu między Wami. Być może pomogłoby mu to w rozeznaniu się, czego pragnie, Ty zaś znajdziesz odpowiedź, co dla Ciebie znaczy ta znajomość i jak bardzo chciałabyś ją rozwijać.

Pozdrawiam serdecznie!