Opadająca powieka i bóle oka

Od jakiegoś czasu mam kłopot z prawym okiem. Pierwsze, co zauważyłam, to opadająca/nadchodząca powieka oraz przymknięcie oka. Gdy patrzę w górę, powieka ewidentnie przeszkadza. Czasami oko robi się lekko różowe i trochę boli - często tak się działo podczas upałów. Dodam jeszcze, że zdarza się, iż rano po przebudzeniu oko piecze i łzawi, a jest to bardzo uciążliwe, choć trwa krótko. Trwa to kilka miesięcy. Oczywiście lewe oko jest ok. Czy to normalne? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac sie do lekarza okulisty, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedziec i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.