Opadająca powieka i zawroty głowy

Witam .Od 6 miesięcy chodzę po lekarzach i nadal nic nie wiem . Mam opadającą powiekę która pod koniec dnia utrudnia widzenie ,okropne zawroty uniemożliwiają wyjście z domu . Zataczam sie jak pod wpływem alkoholu i tak też się czuje . Zrobiłam wszystkie możliwe badania głowy ,okulistyczny ,błednik , wykluczono miastenie a ja nie mogę normalnie funkcjonować . Neurolog wysyła mnie na kolejne badania oczywiście prywatnie a ja już nie wiem co robić.Teraz bada mnie kardiolog ale co z powieką?

Nie badałam Pani więc mam ograniczoną możliwość oceny.
Na podstawie wywiadu uważam ,ze należy wykonać badania naczyniowe angio MR lub angio TK na obszar unaczynienia kręgu tylnego., a także badanie Duplex Doppler tt.dogłowowych.
Sytuacja wymaga bezwzględnie wyjaśnienia.
Należy wziąć skierowanie od lekarza .rodzinnego do Oddziału Neurologii w którym istnieją możliwości wykonania badań neuroobrazowych.Można tez zgłosić się na ostry dyżur neurologiczny i tam uzyskać pomoc

Pozdrawiam serdecznie Panią